.
 

<<  Firma Profili  >>

 

DERELİ HAFRİYAT; Nakliyat, hafriyat ve Yıkım faaliyetleri alanında faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız kurulduğu günden itibaren bir çok önemli projeleri başarı ile sonuçlandırmıştır.

 

Kaliteli hizmet  anlayışı ile müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak hafriyat ve inşaat sektöründe tecrübeli personeli ve devamlı yenilenen makine ekipmanı ile hizmet vermektedir.

 

Uzun yıllar süren hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok hafriyat işinin altına imza atmıştır.

 

Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

 

Hafriyat işi öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

 

Firmamız; iş makinalarını ve hafriyat damperlerini operatörlü veya operatörsüz olarak; saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama hizmeti de vermektedir.

 

Hizmet yelpazemizin içinde;

 

Kompresörle beton kırma, Makinayla beton ve asfalt kesme, Derin kazı hafriyatı, Yüzeysel kazı, Kanal Kazma, tesviye, Dolgu sıkıştırma, Alt yapı kazıları, Kanal Kazıları, İnşaat alanı temel kazıları, Fabrika sahası hazırlama, Petrol istasyon sahası hazırlama, Alan düzeltme ve tesviye, Moloz taşınması, Su havuzu Kazıları, Bina yıkım, apartman yıkım, iş merkezi yıkım ve tüm yıkım işleriyle  ve molozların taşınması gibi hafriyat ve inşaat faaliyetleri yer almaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 
 
Dereli
Hafriyat Nakliyat
 
.